• Sağlıklı ve Lezzetli Beyaz Et Yeyin
  • Doktorun Kaz Çiftliği

Doktorun Kaz Çiftliği Mersin

Dünyada büyük ilgi ile tüketilen, besin değeri yüksek kaz eti ve kaz yumurtası üretimi ile Mersin'de hizmetinizdeyiz.

‘’Organik yani doğal beslenen kazlar ile sağlıklı beyaz et tüketimine katkı sağlamaktayız. Tavuk etine göre fazla vitamin ve protein içeren kaz eti ihtiyacını karşılamaktayız.
Kaz çiftiliğimizde kaz üretimlerimiz ile kaz eti, kaz gübresi, kaz yumurtası, kaz tüyü taleplerinizi karşılamak için çalışmaktayız.
Kaz çiftliğimiz, üretimlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşınız.’’

Doktorun Kaz Çiftliği Hizmetlerimiz

Kaz Eti & Yumurtası

Besleyici ve Sağlıklı Ürünler

Tadı oldukça lezzetli bir kümes hayvanı olan kazların eti ve yumurtası bol vitamin içerir. Kaz yumurtası protein deposudur. • Metabolizmayı hızlandırır, kas gelişimine olumlu etki eder.

Kaz Tüyü & Gübresi

Doğal Gübre isteyenler

Kaz gübresi yaklaşık % 77 su ve kurutulduğunda yaklaşık 2-4-2 gübreleme değerine sahiptir. Kaz tüyü de önemli bir ekonomik değer taşır. Kaz tüyü ile hazırlanan sağlıklı ürünler ile problemsiz uykular.

Doktorun Kaz Çiftliği

Kaz ve Kaz Yumurtası Üretimi

Doktorun Kaz Çiftliği

Kaz çiftliğimizde modern ve sağlıklı koşullarda yetiştirdiğimiz kazlarımız ile size kaz eti, kaz yumurtası, kaz tüyü ve kaz gübresi ihtiyaçlarınızda hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kaz eti ,fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir, kemikler ve diş eti için son derece yararlıdır.

Sağlık ve Lezzet İçin Kaz Eti ve Kaz Yumurtası

Kaz etinin yağ oranı düşük olmasından dolayı kötü kolesterolü azaltıcı etkisi olduğu bilinmektedir. Kaz etinin şeker oranı da oldukça düşüktür.

Kaz yumurtası, tavuk yumurtası ile karşılaştırıldığında daha mat ve beyaz renktedir Kaz yumurtası yaklaşık olarak 70-110 gram arası ağırlıktadır. Yumurtası yenebilen kanatlılar arasında yumurtası en büyük olan kazlardır.

Kaz Eti, Yumurtası, Kaz Tüyü, Gübresi

Etinden, yumurtasından,tüyünden ve gübresinden faydalanılan kaz, oldukça değerli bir hayvandır. Doğal beslendiği için lezzetli eti ve bol proteinli yumurtası vardır. Sağlıklı uyku ürünlerinde de tüyleri kullanılan kazların gübreleride yüksek kalitededir.

Doktorun Kaz Çiftliği

Bize Ulaşarak Merak Ettiğiniz Konularda Bilgi Alabilir, Sormak İstediklerinizi Sorabilirsiniz.

 

Doktorun Kaz Çiftliği Erişim Bilgileri:

  • Telefon :+90 324 326 00 94 & +90 532 403 61 57
  • Email: doktorunkazciftligi@gmail.com
  • Adres:Evrenli Köyü Eski Değirmen Civarı Toroslar MERSİN

Doktorun Kaz Çiftliği'nde sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler sunmak temel hedefimizdir. Çiftliğimize sizi de bekliyoruz.